Minelab Vanquish 340, 440, 540

Detektor kovů Minelab Vanquish 340 je ideální volbou pro začínající hledače, kteří chtějí využít pokročilé technologie za dostupnou cenu. Díky použití Multi-IQ technologie, kterou Minelab jako leader v technologickém vývoji detektorů kovů zavedl, tento model poskytuje vynikající výkonnost na všech typech půd bez nutnosti manuálního nastavování. Vanquish 340 se vyznačuje lehkou konstrukcí, jednoduchým ovládáním a efektivní diskriminací kovů, což usnadňuje identifikaci cílů a zkracuje dobu hledání.

Modely Minelab Vanquish 440 a 540 jsou navrženy pro středně pokročilé a pokročilé uživatele, kteří vyžadují vyšší flexibilitu a hloubkové možnosti. Vanquish 440 přináší vylepšenou technologii detekce s možností přizpůsobit nastavení pomocí přednastavených režimů pro různé terény, zatímco Vanquish 540 nabízí ještě větší rozšíření funkcí včetně barvového LCD displeje a přídavného vodotěsného vyhledávacího cívku, což umožňuje použití i v náročnějších podmínkách. Oba modely využívají technologii Multi-IQ, což zaručuje, že detektory poskytují konzistentní výsledky při hledání v různých typech půdy a podmínkách, čímž zůstávají věrni pověsti Minelab jako technologického lídra na trhu detektorů kovů.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Já mám Vana 340 a musím říct, že jsem dlouho ignoroval bručící signály a cokoliv pod 0. Protože chci hledat mince a neberu tedy železo. Jenže pak jsem náhodou zjistil, k mému velkému překvapení, že tomu tak vždy být nemusí. Mávám s detíkem v lese, všude -1 apod. ID, ale střídavě na jednom místě hezký, čistý a stabilní signál (ID 12). Tak to pro srandu kopnu a hele mincička. A o kousek dál to samé. Jednou to byl měďák 1816 a podruhé 50 hal 1947. Takže hned jsem si řekl, kolik jsem v minulosti sakra mohl přejít koleček! Proč to tak je, nevím, možná zamořená lokalita, kde zkrátka kousek od mince mohl být nějaký drát, možná rušení, mince malá, uložená hluboko hranou nahoru...takže teď už si dám bacha a jak to na jednom místě pod cívkou bude čistý signál, budu kopat. Samozřejmě ještě neumím poznat, že je to kus hliníkového plechu, zadek z brokovnice atd., ale alespoň něco.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru