Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Ahoj , okres Vyškov

Sleva na 8700

mam na predaj coiltek 15" pre nox,xterra... 4500Czk SZ.

Mám na prodej Teknetics T2 kupován zde na lovci. Navíc sonda Cors butterfly 28x30 a dohledávačka. Faktury, origo krabice atd. Pokud by měl někdo zájem stačí sz a určitě se nějak domluvíme. :-)

Predám veľmi málo používaný pulzný detektor kovov Garrett ATX vo vynikajúcom stave. Vhodný na hľadanie v ťažkých prírodných podmienkach ako sú andezity a čadiče.
Cena: 1900€

Zdravím Vás kolegové, prodal bych málo chozený XP Deus II cívka 22cm včetně ještě nerozbalených sluchátek WS5. Mám ještě dva detíky tak ať má někdo další radost. Dám jej za polovic, tedy 18 tis. Krabice, návod v AJ + ČJ, faktura.

Prodáno

Zkouším znovu :-)
Neleží někomu doma nevyužívaná Sonda IM19 19x10 cm 2D pro Noktu Impact za rozumnou cenu?

Zdar seš přímo z Přerova?

Prodám Nox 600, kupován zde,11.2019, nová baterie,cena 5000 Kč, osobní odběr ⛏️

Ahoj, měl bych na prodej tyto věci:

Cívka X35 pro Deus I a ORX 28cm, zakoupena květen 2020, chozená vždy jen s krytem, bezvadný funkní stav, kryt má oděrky. Je tedy ještě rok a půl v záruce. Baterie se zdá být v pořádku. Originální krabice. Dokoupen balancér udělaný na 3D tiskárně. Cena 4800,-

Jednotka XP ORX, byla v setu s bílou kulatou HF, Na displeji stále krycí folie, funkční, v pořádku. Zakoupena prosinec 2019, je tedy ještě chvíli v záruce. Přidám pouzdro na ruku a silikonové ochranné pouzdro na jednotku, napájecí třícestný kabel Cena 4200,-

Cívka bílá HF kulatá pro Deus I a ORX, chozena pouze s krytem, baterie ve spodní tyči, baterie v pořádku, záruka do prosince 2024, cena 4500,-. Zde přidám krabici ze setu.

Sluchátka WSA pro ORX, koupena z druhé ruky, stále naprosto funkční, baterie v pořádku, krabička, nová reducke pro 3,5 mm jack kabelová sluchátka. 1000 kč.

Vše ve funkčním stavu, nikdy žádná reklamace, jen u sluchátek měněn rámeček. Je to vlastně celý velký set bez dohledávačky a bez teleskopické vodící tyče. Fotografie mohu zaslat.

Okolí Havířova možnost osobního předání, jinak nemám problém zaslat na dobírku zásilkovnou či poštou a podobě. Při hromadném odběru se nebráním nějaké slevě.

Krom sluchátek mám od všeho fakturu.

Cívka X35 28cm prodána. Děkuji.

Bílá HF prodána. Děkuji.

Prodám dohledávačku XP MI-4. Používaná a normálně funkční, baterka v pohodě drží. 1000 Kč

Ještě jednou vyzkouším, nemá někdo na prodej XP Goldmaxx power v nějakém slušném stavu? :-) Díky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru